Anijet ujore personale të lehta, lozonjare Rec Lite ofrojnë një mënyrë shumë të përballueshme për të filluar të jetoni Sea-Doo Life në një paketë argëtuese dhe të lehtë për t'u zotëruar.

SPARK

2024

Argëtues për t'u hipur dhe i lehtë për t'u tërhequr me shumicën e sedanëve, Spark është krijuar për të maksimizuar argëtimin tuaj veror në ujë.

SPARK Trixx

2024

Spark Trixx™ i veçantë i bën truket kaq të lehta dhe kaq argëtuese, saqë nuk do të dëshironi që dita të përfundojë.

PWC të gjithanshme dhe efikase, shumë të adaptueshme për çdo aventurë. Mënyra e përsosur për të gjithë ekuipazhin për të shijuar një shumëllojshmëri argëtimesh në ujë. Shumë hapësirë ​​ruajtëse dhe aksesorë lehtësisht për sporte tërheqëse dhe argëtim gjatë gjithë ditës.

GTI

2024

Platforma GTI krenohet me aftësi të gjithanshme që zgjerojnë horizontet tuaja në ujë. Pavarësisht nëse dita juaj përbëhet nga kalërim i gjallë, sporte tërheqëse, peshkim apo thjesht lundrim, GTI gjithmonë siguron që përvoja juaj të jetë spektakolare.

GTI SE

2024

GTI SE përforcon aventurën me më shumë komoditet, më shumë rehati dhe një sistem zanor që çon argëtimin e familjes në ujë në vende të reja.

Zgjeroni horizontet tuaja. Anijet ujore personale Sea-Doo Touring ofrojnë stabilitet kryesor në industri, shoqëruar me rehati dhe komoditet të mirëcaktuar. Është kryqëzori juaj përfundimtar i aventurës gjatë gjithë ditës për 2-3 kalorës.

GTX

2024

Një vështrim në GTX dhe do të kuptoni se është krijuar për të qenë më shumë se një udhëtim. Përzierja perfekte e rehatisë, performancës dhe vetëm sferës së duhur, është e vështirë të gjesh një arsye për përfundimin e udhëtimit.

GTX Limited

2024

Udhëtoni suprem me komoditetin, komoditetin dhe performancën e GTX Limited. Është standardi i platinit për luksin me fuqi të përshtatshme.

Gjeni veçori të frymëzuara nga gara për dominimin e kursit me vozë dhe teknologji të avancuar dhe komoditet për eksplorim jashtë bregut. Çdo model Performance ofron opsione dinamike të motorit Rotax për të shtuar një dozë shtesë adrenaline.

GTR

2024

Fuqia frymëzuese me një çmim të përballueshëm. GTR dhe GTR-X e përmirësojnë lojën me deri në 300 kuaj të mbingarkuar dhe kontrollin e saktë për të rritur ditët tuaja në ujë me më shumë emocione dhe emocione të forta.

RXT-X RS

2024

RXT-X RS kombinon një qëndrim me oktan të lartë me besim dhe komoditet të jashtëzakonshëm, duke e bërë atë mjetin ujor të performancës në det të hapur.

RXP-X RS

2024

Kulmi i performancës së garave PWC për kalorës që duan të shtyjnë kufijtë e tyre aq fort sa i shtyjnë ato të makinës.

Modelet Sea-Doo Wake dhe Wake Pro janë krijuar për sportet tuaja të preferuara të tërheqjes. Të pajisura me raft dërrase, shtyllë skish dhe veçori ekskluzive si Ski Mode, ato janë jeta e festës me shumë fuqi për të nisur.

Wake

2024

Bordi, ski ose patina. Sido që të zgjidhni ta bëni, Sea-Doo Wake është mënyra më e lehtë për të shijuar sportet tërheqëse me argëtim të integruar të sporteve ujore për të gjithë eksitim!

Wake Pro

2024

Modeli Wake Pro ofron udhëtimin më të qëndrueshëm të industrisë për sportet e tërheqjes. Me shumë fuqi dhe hapësirë ​​shtesë për t'u përgatitur për vrapimin tuaj të ardhshëm, ky model ofron një përvojë sporti ujore si asnjë tjetër.

E ndërtuar duke pasur parasysh entuziastin e peshkimit, familja e mjeteve ujore personale Sea-Doo Fish Pro, e ndërtuar për peshkim, ju afron më shumë se kurrë me aksionin dhe përfshin ftohës për kapjen tuaj, mbajtëse shufrash, gjetës peshku Garmin dhe më shumë.

FishPro Sport

2024

Një kombinim i eksitimit, shkathtësisë dhe pasionit të gjitha në një paketë të plotë. Eksploroni vende që më parë nuk ishin të disponueshme për zanatet tradicionale të peshkimit dhe përjetoni përshtatshmërinë e një prej mjeteve ujore më të gjithanshme në botë.

FishPro Trophy

2024

Të apasionuarit pas anijeve ujore dhe fanatikët e peshkimit kanë ëndërruar për FishPro Trophy me veçori ekskluzive që mishërojnë në mënyrë të përkryer atë që do të thotë të hash, të flesh dhe të marrësh frymë peshkimi.

Nëse aventura në distanca të gjata është në mendjen tuaj, kategoria e aventurave Sea-Doo është vendi ku duhet të jeni. Trupat e qëndrueshme me tonelata magazinimi standard dhe opsione motorike shumë efikase do të thotë që ju do të keni mjaft hapësirë ​​për të gjitha nevojat për një ditë shëtitjeje në ishull apo edhe një aventurë gjatë natës.

Explorer Pro

2024

Explorer Pro ripërcakton idenë e kalërimit në distanca të gjata. Projektuar me kujdes për të krijuar mënyra të zgjuara për të mbajtur më shumë pajisje, për të zbuluar rrugë të reja ujore dhe për të hapur kilometra të tëra mundësish të reja.