Automjete Can-Am me 3 rrota

RIZBULo RRUGEN

E qëndrueshme, e lehtë për t'u hipur dhe kontrolluar: përjetoni rrugën e hapur dhe mos shikoni kurrë prapa. Shihni automjetet tona më të fundit Can-Am me 3 rrota, të krijuara për çdo udhëtim dhe çdo kalorës.

I PERSONALIZUAR

Mijëra opsione personalizimi të disponueshme. Çdo Can-Am i përgjigjet personalitetit të kalorësit të tij - ndryshimi në panele të reja të trupit, shtimi i hapësirës ruajtëse ose përditësimi për ergonomi më të mirë është pjesë e përvojës. Mijëra opsione personalizimi të disponueshme.

E THJESHTË PËR TË KALËZUAR

Nga shkollat ​​te programet e trajnimit dhe grupet e kalorësve, të mësuarit për të ngarë një Can-Am është më e lehtë nga sa mund të mendoni.

I SIGURT DHE I STABLE

Me faktorin e tij Y, automjetet tona Can-Am me 3 rrota janë të qëndrueshme dhe komode. Can-Am do t'ju ndihmojë të shtyni kufijtë e performancës, ndërsa pozicioni i relaksuar ulur do t'ju bëjë të kërkoni gjithmonë më shumë.

Linja e automjeteve me 3 rrota Can-Am

Can-Am Ryker

2024

Sheshi juaj i lojërave ju pret. Gjatë gjithë ditës dhe gjithë natës, ju keni gjithçka që ju nevojitet për të sunduar çdo rrugë dhe për të mos u përmbajtur kurrë. Pyetja e vetme është: ku do të luani?

Can-Am Spyder F3

2024

Dizajn i guximshëm, muskulor. Can-Am Spyder F3 do të shtyjë kufijtë e performancës, ndërsa pozicioni i relaksuar i uljes do t'ju bëjë të kërkoni gjithmonë më shumë.

Can-Am Spyder RT

2024

Me një pamje moderne, rehati të shtuar dhe ruajtje shtesë, Spyder RT nuk është vetëm çelësi për të zhbllokuar atë që ofron rruga e hapur, por është kulmi i turneut luksoz.

Mjete për të zgjedhur me mençuri

Ne jemi këtu për të ndihmuar

ZBULONI OFERTA DHE PROMOCIONET TONA

Me ofertat dhe promovimet tona, merrni Can-Am Ryker ose Can-Am Spyder me çmimin më të mirë të mundshëm.

Mësoni më shumë këshilla për kalërim

  • DO YOU NEED A LICENSE TO RIDE A CAN-AM 3-WHEEL VEHICLE?

    DO YOU NEED A LICENSE TO RIDE A CAN-AM 3-WHEEL VEHICLE?



    Lexo artikullin
  • IS RIDING A CAN-AM 3-WHEEL VEHICLE THE SAME AS RIDING A MOTORCYCLE?

    IS RIDING A CAN-AM 3-WHEEL VEHICLE THE SAME AS RIDING A MOTORCYCLE?



    Lexo artikullin
  • HOW CAN YOU SAFELY RIDE WITH A PASSENGER ON YOUR 3-WHEEL VEHICLE?

    HOW CAN YOU SAFELY RIDE WITH A PASSENGER ON YOUR 3-WHEEL VEHICLE?



    Lexo artikullin

Gjeni aksesorët e përsosur që i përshtaten udhëtimit tuaj dhe përmirësojnë përvojën tuaj në rrugë.

aksesor

Aksesorët Can-Am janë shtesa perfekte për ta ngritur automjetin tuaj në një nivel tjetër. Përjetoni aksesorët me cilësi të lartë që funksionojnë siç duhet, përshtaten dhe ndjehen të duhura dhe do të përmirësojnë udhëtimet tuaja në të ardhmen.

PAJISJE

Jetoni më shumë emocione duke veshur veshjen e duhur. Shikoni grupin tonë të pajisjeve për 2024 dhe zgjidhni të preferuarat tuaja përpara aventurës së ardhshme.

PRODUKTET E MIRËMBAJTJES

Me një seri të plotë të gjithçkaje që ju nevojitet, nga përgatitja e përditshme e udhëtimit deri te ruajtja afatgjatë, produktet XPS janë projektuar për të tejkaluar nevojat edhe të shoferëve dhe kushteve më kërkuese.