RENEGADE

2024

ATV-ja jonë më e fuqishme! Renegade X mr 1000R i ri me 91 kuaj fuqi është ndërtuar i fortë për të ecur shpejt dhe larg nëpër baltë. Me pezullimin e gjeneratës së ardhshme dhe diferencialin e përparmë Visco-4Lok, loja ka ndryshuar vërtet.

Drejtuesit e rinj sundojnë

Nxitoni pasionin e tyre për të hipur

Prezantimi i Renegade 110 dhe 110 X xc, më parë nga familja DS. Ata janë krejtësisht të ridizajnuar dhe të lehtë për t'u hipur.

Mund te mbeshteteni tek Can-Am

Cilësi ku mund të mbështeteni

Çdo Can-Am është ndërtuar për të përmbushur standardet e larta. Nga pjesët që zgjedhim, deri te përshtatja dhe përfundimi - automjetet tona janë bërë të qëndrueshme. Kjo do të thotë më shumë kohë kalërimi dhe më pak kohë në garazh.

Fuqia në maksimum

Motorët më të fuqishëm Rotax

Me 91 kf, modelet Renegade 1000R janë ATV-të më të fuqishëm në treg, të gatshëm për të sulmuar çdo terren. Gjithashtu i disponueshëm në versionin kryesor të klasës Rotax 650 me 62 kuaj fuqi.

Karakteristikat kryesore

Dilni dhe luani

Me Renegade, kudo ka një shesh lojrash

Shumë shpejt

Renegade X xc 1000R lëviz me fuqi dhe shkathtësi të jashtëzakonshme. Vjen me drita të integruara LED, një fasci të freskët dhe një kombinim të ri ngjyrash: Catalyst Grey & Neo Yellow.

Eksploroni paketat dhe specifikimet e Renegade

Renegade X xc 1000R

Gjurmoni aventurat me fuqinë për të kursyer dhe trajtimin që varet nga terreni sipas komandimit tuaj - sigurisht që është X xc. Shkëputja e 1000R tani me 91 kuaj fuqi nuk ka ardhur kurrë me kaq shumë besim në terren - një pezullim plotësisht i ri-inxhinieruar do ta bëjë këtë.

 • Karakteristikat kryesore renegate
 • timon me profil konik alumini me mbrojtëse dore me mbështjellje të plotë
 • Ngjyrosja e paketës X dhe mbulesa e sediljes
 • Goditje gazi
 • Goma 25 inç në rrota 12 inç

Renegade X mr 1000R

BALTA KA PAKTUAR NDESHJEN E SAJ. Gomat e baltës, motori Rotax V-Twin i zhytur në snorkel, mbrojtja e pjesës së poshtme të trupit—sigurojnë që fundi i thellë të jetë më tërheqës se kurrë.

 • Karakteristikat kryesore të Renegade X mr 650
 • Çikrik 3500-lb
 • Goditje gazi
 • Goma 30 inç në rrota 14 inç

Renegade 650 T ABS

Komandoni aventurat tuaja me fuqinë për të kursyer dhe trajtimin e asaj që varet në tokë më mirë se kurrë. Lundrimi në terren kudo ku endesh nuk ka qenë aq argëtues në shekuj - kuajfuqia e lartë në klasë, përgjigjet e shkathëta dhe 4WD mahnitëse do ta bëjnë këtë.

 • Parakolp para
 • Goditje gazi
 • Goma 25 inç në rrota prej alumini 12 inç

Renegade X xc 650 T ABS

Gjurmoni aventurat me fuqinë për të kursyer dhe trajtimin që varet nga terreni sipas komandimit tuaj - sigurisht që është X xc. Shkëputja e 1000R tani me 91 kuaj fuqi nuk ka ardhur kurrë me kaq shumë besim në terren - një pezullim plotësisht i ri-inxhinieruar do ta bëjë këtë.

 • Karakteristikat kryesore renegate
 • timon me profil konik alumini me mbrojtëse dore me mbështjellje të plotë
 • Ngjyrosja e paketës X dhe mbulesa e sediljes
 • Goditje gazi
 • Goma 25 inç në rrota 12 inç

Renegade X xc 1000 T ABS

Gjurmoni aventurat me fuqinë për të kursyer dhe trajtimin që varet nga terreni sipas komandimit tuaj - sigurisht që është X xc. Shkëputja e 1000R tani me 91 kuaj fuqi nuk ka ardhur kurrë me kaq shumë besim në terren - një pezullim plotësisht i ri-inxhinieruar do ta bëjë këtë.

 • Karakteristikat kryesore renegate
 • timon me profil konik alumini me mbrojtëse dore me mbështjellje të plotë
 • Ngjyrosja e paketës X dhe mbulesa e sediljes
 • Goditje gazi
 • Goma 25 inç në rrota 12 inç

Mjetet për të zgjedhur udhëtimin e duhur

VIZITO NJE SHOWROOM

Gjeni tregtarin dhe qendrat e shërbimit më të afërt të Can-Am Off-Road. Pyesni për garancinë tonë standarde dhe B.E.S.T të shtuar. mbulim.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Outlander 500/700

Është ATV që i bën të gjitha - për më pak. Pavarësisht nëse po kërkoni të kapni shtigjet ose të zbarkoni një ngarkesë me peshk, Outlander 500/700 është gati kur të jeni.

OUTLANDER

Gjithçka që ju nevojitet për të sunduar jashtë. Outlander vendos fuqinë dhe stabilitetin në kushte të barabarta, për trajtim të sigurt, më shumë kuajfuqi dhe transport më të mirë të kategorisë së tij. Krijuar për të performuar në çdo terren apo stinë, i adaptueshëm për pothuajse çdo punë ose përdorim jashtë rrugës.

RENEGADE EFI

Can-Am Renegade EFI është ndërtuar për kalorësit e së nesërmes. Nxitni pasionin e tyre për të hipur dhe për të krijuar kujtime jashtë rrugës me çdo anëtar të familjes suaj.