TË MËNYRAVE TË BËSHME TË SNOWMOBILE CROSSOVER

Çdo udhëtim në vendlindje dhe çdo aventurë nëpër shtigje fillon me sajën tuaj, por marrja pas hekurave të Ski-Doo tuaj është vetëm fillimi. Çdo udhëtim është një mundësi e re për të zbuluar se Ski-Doo Feeling në mënyra të ndryshme. Nuk mund të thuash se çfarë të pret atje jashtë.

Kjo është arsyeja pse ne i kemi kërkuar kalorësve tanë dhe kemi përdorur atë që kemi mësuar nga përvoja e dekadave në ndërtimin e makinave me borë më të mira në botë për të përpiluar listën më të plotë të aksesorëve të domosdoshëm, pajisjeve të kalërimit dhe produkteve të kujdesit për sajën tuaj.

 

Aksesorët e domosdoshëm të makinave me dëborë Crossover

Çanta tuneli i papërshkueshëm nga uji LinQ - Kur ideja juaj për udhëtimin e përsosur nuk është të dini se ku mund t'ju çojë ai udhëtim, duhet të jeni gati për çdo gjë. Kjo është mënyra se si kalorësit tanë i mbajnë gjërat e tyre thelbësore dhe i mbajnë ato të thata pa shtuar masë shtesë në pjesën e pasme të sajë të tyre.

Ngritës i rregullueshëm – Lartësia e duhur e timonit mund të thotë shumë për komoditetin tuaj në çdo udhëtim. Një ngritës i rregullueshëm do të thotë që ju mund të gjeni atë rehati të përsosur, pavarësisht nga stili i vozitjes që kërkoni.

Çanta ruajtëse e sediljeve – Magazinim elegant dhe inteligjent, kjo çantë shton sasinë e përsosur të ruajtjes shtesë për të mbajtur disa artikuj shtesë për t'ju ndihmuar të maksimizoni kënaqësinë në çdo aventurë dimërore.

Zgjatja e kutisë së dorës / Mbajtja e celularit – Dyfishoni sasinë e hapësirës ruajtëse të kutisë së dorës me akses të lehtë, plus e mban telefonin tuaj të sigurt në një xhep të ngrohur, të pajtueshëm me ekranin me prekje dhe në pamje të përsosur, në mënyrë që të mund të përdorni aplikacionet e navigimit dhe të shihni mesazhet dhe thirrjet hyrëse. Gjithashtu ju lejon të lidhni telefonin tuaj me portën USB (shitet veçmas) për karikim gjatë udhëtimit.

Extreme Skid Plate – Mbroni udhëtimin tuaj nga surprizat e papritura nën dëborë. Përfundimi i qetë shton notimin kur aventura ju largon nga shtegu.

Parakolp i përparmë Adventure – Seria e parakolpeve aventureske jo vetëm që shton një tjetër pengesë mbrojtjeje për udhëtimin tuaj, por ju lejon të shtoni një prekje dhe stil të personalizuar me dizajn të shkëlqyeshëm dhe zgjedhje shtesë ngjyrash.

Pajisjet që nuk duhet të kaloni

Syzet Ski-Doo Edge – Të dizajnuara me zgjuarsi për një fushë më të gjerë shikimi dhe përshtatjen e përsosur brenda kaskës suaj, Syzet Edge ofrojnë pamjen që keni kërkuar.

XP-X Trax – Mbrojtja e fundit në peshë të lehtë. Helmeta XP-X Trax ofron një nivel të ri mbrojtjeje falë konstruksionit M-Forge Composite që është më i mirë në thithjen dhe shpërndarjen e ndikimit në mjediset e motit të ftohtë duke mbetur më elastike kur materialet e tjera bëhen të brishtë.

Xhaketa MCode – Shkathtësia është ajo që kërkojnë kalorës në çdo aspekt të udhëtimit. Kjo përfshin edhe pajisjet e tyre të kalërimit. Dizajni 3-në-1 i xhaketës MCode ofron pikërisht atë me një astar me tegela të heqshëm për ngrohtësi shtesë në udhëtimet e ftohta. Ajrimi i nënsqetullave ju ofron një mënyrë për t'u qetësuar kur jeni duke punuar shumë për të gjetur ato linja perfekte.

Kostum i izoluar me një copë Revy – Arma më e mirë kundër depërtimit të borës. Pajisja elegante e kalërimit Revy me një pjesë i mban elementët jashtë dhe mban gjithë ngrohtësinë brenda. Liria e lëvizjes falë dizajnit të frymëzuar nga kalorësi.

Kujdesi esencial i sajë

Lubrifikantë XPS – Nga çdo udhëtim përfitoni vetëm atë që vendosni. Kur përdorni lubrifikantë XPS për gjërat thelbësore të sajë tuaj, ju po e trajtoni sajën tuaj në mënyrën më të mirë. Mendoni se çfarë mund të prisni nga sajë tuaj në këmbim?

XPS Pastrues dhe degradues i gjithanshëm – Të dukesh mirë gjithmonë të bën të ndihesh mirë. Dhe kur sajëja juaj duket e mirë, ju dukeni edhe më mirë.

JU MUND TË Pëlqejnë

 • SI TË PËRGATITET PËR UDHËZIMIN TUAJ

  SI TË PËRGATITET PËR UDHËZIMIN TUAJ  Lexo artikullin
 • VENDET E PREFERUARA TË SHËRBIMIT ME MOBILE DORË

  VENDET E PREFERUARA TË SHËRBIMIT ME MOBILE DORË  Lexo artikullin
 • KËSHILLA PËR INSTALIM TË MËSHTATJES SË MOBILEVE DORE NGA mbështjellësit SCS

  KËSHILLA PËR INSTALIM TË MËSHTATJES SË MOBILEVE DORE NGA mbështjellësit SCS  Lexo artikullin
 • GJETJA E VRAPTUESVE TË DUHUR SKI

  GJETJA E VRAPTUESVE TË DUHUR SKI  Lexo artikullin