GRAND TOURING

2024

Të mbushura me stil, rehati luksoze dhe performancë fantastike, makinat me dëborë Grand Touring ofrojnë përvojën më të mirë të vozitjes 2-up për shoferin dhe pasagjerin

Ndani përvojën

Merrni ato me vete

Eksperiencat më të mira në dimër duhet të ndahen. Me Ski-Doo Grand Touring, të gjithë mund të vijnë së bashku për udhëtim duke siguruar ato kujtime të pamjeve mahnitëse, dhe shtigjet e pacenuara nuk janë një aventurë e vetme.

rehatia Drejtuesve

Vemendje ne detaje

Pozicionet optimale të ndenjëseve, pista SilentDrive™, sistemi inteligjent i kontrollit të mbytjes (iTC) dhe pezullimi i kontrollit të ajrit të rregullueshëm gjatë fluturimit shtojnë veçoritë premium të Grand Touring për të krijuar një përvojë të pakrahasueshme të kalërimit dimëror.

Eksploroni paketat dhe specifikimet e Grand Touring

GT SPORT 600 ACE (520W) DELE

Për kalorësit që dëshirojnë të kalojnë distancën me rehati elegant, trajtim të lehtë dhe një reputacion të hekurt për besueshmërinë me një vlerë të madhe, mos shikoni më larg se Ski-Doo Grand Touring Sport - i ndërtuar në platformën e shkathët REV Gen4 me motorë Rotax ACE.

KARAKTERISTIKAT KRYESORE

  • Motorë Rotax® 600 ACE™ dhe 900 ACE™ me magneto 420W
  • 23-inç. Xhami i përparmë ultra i lartë me deflektorë anësor
  • Sedilje 2-lart me doreza pasagjerësh me ngrohje dhe deflektore ajri

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

RENEGADE

2024

Ndërtuar për aventurierët e dimrit me shtigje më të gjata për më shumë kapje dhe rehati të shtuar. I kombinuar me disa opsione të motorit Rotax, ekziston një Renegade për çdo kalorës shtegu.

MXZ

2024

Me sugjerime të frymëzuara nga gara, sajërat MXZ ofrojnë manovrim dhe shkathtësi të ngjashme me motocross me inovacione të avancuara si në cilësinë e udhëtimit ashtu edhe në fuqinë emocionuese Rotax.