FISHPRO THROPY

2023

Të apasionuarit pas anijeve ujore dhe fanatikët e peshkimit kanë ëndërruar për FishPro Trophy me veçori ekskluzive që mishërojnë në mënyrë të përkryer atë që do të thotë të hash, të flesh dhe të marrësh frymë peshkimi.

Loja filloI

Ndërtuar për peshkatarët më të përkushtuar në botë

FishPro Trophy

Kur pamja e një shkopi të përkulur nxit adrenalinën, është ndërtuar një anije ujore për të ushqyer atë pasion. FishPro Trophy është peshkim i nivelit të turneut në çdo aspekt i projektuar në mënyrë gjeniale në një PWC.

Pamje nga syri i shpendëve

Sedilje rrotulluese modulare

Pjesa e pasme e sediljes shndërrohet në një ndenjëse në piedestal, ideale për peshkim në pamje. Instalohet në sekonda për një përvojë që ndryshon lojën. Si piedestali ashtu edhe mbështetësja e shpinës qëndrojnë me zgjuarsi kur nuk përdoren.

Mbajini ata të notojnë

Ftohës LinQ me livewell

Kthejeni 51L/13,5 gal. LinQ Fishing Cooler në një pus në disa sekonda. Një pompë e integruar ushqen vazhdimisht ujë të freskët në rezervuar duke e mbajtur gjallë peshkun ose karremin tuaj gjatë gjithë ditës.

Dritarja juaj poshtë sipërfaqes

Garmin 7'' me prekje Fjetesi i Peshkut dhe GPS

Ky grafik dhe gjetës i peshkut me ekran me prekje 7" përmban një transduktor brenda trupit me teknologjinë e mesme CHIRP. Përfshin token për qasje në hartat rajonale të përmirësuara falas.

Eksploroni paketat dhe specifikimet e FishPro Trophy

FISHPRO TROPHY 170

FishPro Trophy 170 është eksperienca e anijeve ujore që kanë dëshiruar nga fanatikët e peshkimit. Karakteristikat ekskluzive përfshijnë livewell, sistemin e ankorimit, gjetësin e peshkut të teknologjisë së lartë, mënyrat e trolling dhe më shumë. Të gjitha të krijuara për t'u ofruar entuziastëve të përkushtuar të peshkimit përvojën e jetës në çdo ekskursion.

  • 170 kuaj fuqi
  • Stabiliteti dhe kontrolli kryesor në industri
  • Kombinimi i fundit i fuqisë dhe efikasitetit të karburantit.
  • Sistemi i avancuar i baterive
  • Veçoritë e peshkimit: 5 mbajtëse shufrash peshkimi, gjetës peshku dhe GPS, sedilje stoli, modalitet trolling dhe mbështetëse për këmbët, sedilje e kthyeshme, lidhje e shpejtë dhe sistem ankorimi
  • Paketa Teknike: Sistemi Audio Premium BRP & ekran me ngjyra të plota

> SPECIFIKIMET TEKNIKE

> PERSONALIZO SIPAS DESHIRES

> GJENI SHITESIN

> KERKONI NJE OFERTE / TEST PROVE

Ne kemi hartën

Futni vendndodhjen tuaj për të gjetur një tregtar pranë jush

GJITHASHTU MUND TË Pëlqejë

FISHPRO SCOUT

2023

Ushqeni pasionin tuaj për peshkimin duke kënaqur të gjithë familjen. E krijuar për peshkatarët e rastësishëm me një mënyrë jetese aktive, FishPro Scout është një përzierje ideale e peshkimit të përballueshëm dhe argëtimit familjar.

FISHPRO SPORT

2023

Një kombinim i eksitimit, shkathtësisë dhe pasionit të gjitha në një paketë të plotë. Eksploroni vende që më parë nuk ishin të disponueshme për zanatet tradicionale të peshkimit dhe përjetoni përshtatshmërinë e një prej mjeteve ujore më të gjithanshme në botë.