GTI

2022

Platforma më e fundit Sea-Doo GTI ripërcakton mënyrën se si shijoni mjetin tuaj ujorë. Ditët në ujë bëhen krejtësisht unike me këtë përvojë revolucionare në bord.

 

plot argëtim

Aventurë e plotë argëtuese nga Boatload

Sea-Doo GTI

GTI vendos standardin e artë për argëtimin familjar në ujë. Me stabilitet të jashtëzakonshëm, shkathtësi dhe stil frymëzues, është gati të përshtatet me shijen tuaj në aventurë kudo që ju çon udhëtimi.

Sure Power

Ultra-Predictable Performance

Besim premium

Platforma GTI e projektuar me zgjuarsi ofron një qendër më të ulët graviteti për stabilitet dhe besim të jashtëzakonshëm në shpejtësi ose në pushim, por e lehtë dhe tepër reaguese për argëtim të mbushur me energji.

 

Silleni!

Më shumë hapësirë ​​do të thotë më shumë argëtim

Magazinimi kryesor në klasë

Me një hapësirë ​​të bollshme ngarkese përpara, plus opsionin e shtimit të aksesorëve LinQ, GTI ofron hapësirën më të madhe të disponueshme në klasën e tij. E përkryer për të shtuar shumëllojshmëri në çdo aventurë.

Explore GTI packages and specifications

GTI 90

GTI 90 transformohet në çdo dëshirë tuajën në ujë. Me hapësirë ​​më të përdorshme, shkathtësi të jashtëzakonshme dhe fuqi dhe efikasitet kryesor në klasë, është i pajisur për të ndryshuar mënyrën se si ëndërroni për verën.

 • 90 kf
 • Platformë e madhe noti me sistemin e lidhjes LinQ
 • Sedilje me dy pjesë Ergolock
 • Magazinim i madh përpara
 • iBR (frenim inteligjent dhe mbrapsht)
 • Ndarje telefoni e papërshkueshme nga uji

GTI 130

GTI 130 merr të njëjtat veçori dhe shkathtësi të mahnitshme të GTI 90 dhe rrit argëtimin me një fuqi shtesë prej 40 kuajsh - E përkryer për të shtuar pak zhurmë shtesë për tërheqjen e drejtuesve, konviktorëve apo edhe më shumë adrenalinë në argëtimin tuaj veror.

 • 130 kuaj fuqi
 • Platformë e madhe noti me sistemin e lidhjes LinQ
 • Sedilje me dy pjesë Ergolock
 • Magazinim i madh përpara
 • iBR (frenim inteligjent dhe mbrapsht)
 • Ndarje telefoni e papërshkueshme nga uji

Më shumë se një udhëtim

Më shumë argëtim në horizont

E thjeshtë. I zgjuar. I përshtatshëm.

Aksesorët Sea-Doo janë mënyra e përsosur për të përmirësuar Sea-Doo Life me mënyra të thjeshta dhe të përshtatshme për të paketuar më shumë çdo ditë në ujë.

Ne kemi hartën

Futni vendndodhjen tuaj për të gjetur një tregtar pranë jush

MUND TJU Pëlqejnë GJITHASHTU

GTI SE

2022

Përveç avantazheve më të fundit të platformës Sea-Doo GTI, zbuloni më shumë komoditet dhe rehati me shkallët standarde të hipjes, sediljen turistike, veshjet e ndryshueshme dhe audio opsionale Bluetooth për ditë argëtimi familjare me mjetin ujorë GTI SE.

GTX

2022

Me platformën më të madhe të notit në industri dhe një sedilje të lëvizshme, modelet GTX ju lejojnë të pushoni ose të shijoni një piknik. Shtoni muzikën nga sistemi i tij audio Bluetooth dhe ngarkesa shtesë, si një ftohës dhe ditët tuaja në ujë nuk do të jenë kurrë të njëjta. Dhe me iDF opsional - Sistemi inteligjent i pompës pa mbeturina, do të gjeni nivelin tjetër të paqes në çdo udhëtim.