FISH PRO THROPY

2022

Të apasionuarit pas anijeve ujore dhe fanatikët e peshkimit kanë ëndërruar për FishPro Trophy me veçori ekskluzive që mishërojnë në mënyrë të përsosur atë që do të thotë të hash, të flesh dhe të marrësh frymë peshkimi.

Loja filloj

uilt për peshkatarët më të përkushtuar në botë

Trofeu FishPro

Kur pamja e një shkopi të përkulur nxit adrenalinën, është ndërtuar një mjet lundrues për të ushqyer atë pasion. FishPro Trophy është peshkim i nivelit të turneut në çdo aspekt të dizajnuar në mënyrë gjeniale në një PWC.

Peshku i fokusuar

Krijuar me zgjuarsi për të apasionuarit pas peshkimit

E pajisur për peshkim

Veçoritë e zgjuara të dizajnuara me reagime nga ata që hanë, flenë dhe marrin frymë duke peshkuar. Krijoni një përvojë të pakontestueshme kur bëhet fjalë për të hyrë në veprim.

Eksploroni paketat dhe specifikimet e FishPro Trophy

FISHPRO TROPHY 170

FishPro Trophy 170 është eksperienca e anijeve ujore që kanë dëshiruar nga fanatikët e peshkimit. Karakteristikat ekskluzive përfshijnë livewell, sistemin e ankorimit, gjetësin e peshkut të teknologjisë së lartë, mënyrat e trolling dhe më shumë. Të gjitha të krijuara për t'u ofruar entuziastëve të përkushtuar të peshkimit përvojën e jetës në çdo ekskursion.

  • 170 kuaj fuqi
  • Sistemi i avancuar i baterive
  • Lidhja e shpejtë e drejtpërdrejtë
  • iDF - Sistemi inteligjent i pompës pa mbeturina
  • Garmin 7'' me prekje Fish Finder & GPS

LinQ Ride juaj

Aksesorët LinQ zgjerojnë çdo aventurë

E thjeshtë. I zgjuar. I përshtatshëm.

Aksesorët e LinQ janë mënyra e përsosur për të përmirësuar Sea-Doo Life me opsione të lehta e të përshtatshme ruajtjeje që ju lejojnë të grumbulloni më shumë çdo ditë në ujë.

Ne kemi hartën

Futni vendndodhjen tuaj për të gjetur një tregtar pranë jush

JU MUND TË Pëlqejnë

FISH PRO SCOUT

2022

Ushqeni pasionin tuaj për peshkimin duke kënaqur të gjithë familjen. I krijuar për peshkatarët e rastësishëm me një mënyrë jetese aktive, FishPro Scout është një përzierje ideale e peshkimit të përballueshëm dhe argëtimit familjar.

FISH PRO SPORT

2022

Një industri e parë në vitin 2019, FishPro Sport është një kombinim i eksitimit, shkathtësisë dhe pasionit, të gjitha në një paketë të plotë. Eksploroni vendndodhjet e padisponueshme më parë për zanatet tradicionale të peshkimit, afrohuni më shumë me aksionin dhe provoni peshkimin si kurrë më parë.