FISH PRO

2022

Ushqeni pasionin tuaj për peshkimin duke kënaqur të gjithë familjen. I krijuar për peshkatarët e rastësishëm me një mënyrë jetese aktive, FishPro Scout është një përzierje ideale e peshkimit të përballueshëm dhe argëtimit familjar.

Argëtim gjithëpërfshirës

E ndërtuar për peshkim. Projektuar për argëtim.

Sea-Doo FishPro Scout

E ndërtuar për peshkim, por plot shkathtësi për aventurat familjare. FishPro Scout vjen me ftohës, gjetës peshku, mbajtëse shufrash dhe mënyra trolling, por transformohet menjëherë për argëtim të plotë familjar në sekonda.

Këmbë e sigurt

Performanca ultra e parashikueshme

Besim premium

Platforma e projektuar me zgjuarsi ofron një qendër më të ulët graviteti për stabilitet dhe besim të jashtëzakonshëm me shpejtësi ose gjatë peshkimit në këmbë ose ulur. I lehtë dhe ultra i përgjegjshëm për një faktor të plotë argëtimi.

Sillni!

Më shumë hapësirë ​​do të thotë më shumë argëtim

Magazinimi kryesor në klasë. Ruajtja kryesore në klasë

Me një hapësirë ​​të bollshme ngarkese përpara, plus opsionin e shtimit të aksesorëve të LinQ, Scout ofron hapësirë ​​për të gjitha pajisjet tuaja të peshkimit, plus çdo aventurë që mund të ëndërrojë ekuipazhi juaj.

Eksploroni paketat dhe specifikimet e FishPro Scout

FISHPRO SCOUT 130

Peshkimi i fokusuar, por mjaft i gjithanshëm për të marrë çdo aventurë. FishPro Scout i ri është ndërtuar për peshkatarët me një familje aktive. Ngrihuni herët ndërsa peshqit po kafshojnë dhe varuni me ekuipazhin në shiritin e rërës pasdite.

  • 130 kuaj fuqi
  • Garmin 6'' Fish Finder & GPS
  • 3 Mbajtëse shufrash peshkimi
  • Ftohës peshkimi LinQ™ (13,5 gal US / 51 L)
  • iDF - Sistemi inteligjent i pompës pa mbeturina
  • Modaliteti trolling (modaliteti i ngadaltë)

LinQ Ride Juaj

Aksesorët LinQ zgjerojnë çdo aventurë

E thjeshtë. I zgjuar. I përshtatshëm.

Aksesorët e LinQ janë mënyra e përsosur për të përmirësuar Sea-Doo Life me opsione të lehta e të përshtatshme ruajtjeje që ju lejojnë të grumbulloni më shumë çdo ditë në ujë.

Ne kemi hartën

Shkruani vendndodhjen tuaj për të gjetur një tregtar pranë jush

JU MUND TË Pëlqejnë

FISH PRO SPORT

2022

Një industri e parë në vitin 2019, FishPro Sport është një kombinim i eksitimit, shkathtësisë dhe pasionit të gjitha në një paketë të plotë. Eksploroni vendndodhjet që më parë nuk ishin të disponueshme për zanatet tradicionale të peshkimit, afrohuni më shumë me aksionin dhe provoni peshkimin si kurrë më parë.

FISH PRO TROPHY

2022

Të apasionuarit pas anijeve ujore dhe fanatikët e peshkimit kanë ëndërruar për FishPro Trophy me veçori ekskluzive që mishërojnë në mënyrë të përsosur atë që do të thotë të hash, të flesh dhe të marrësh frymë peshkimi.