ATV & QUADS 2-vendësh (2-LARTË).

Ndani kënaqësinë e përvojës së Outlander me 2-vendëshet tona

Merrni një mik dhe hapni gjurmët

Çfarë ka më mirë se të pushtoni një shteg në një Can-Am ATV? Kompania ndërsa ju e bëni atë. Këto makina kanë fuqinë, performancën dhe lëvizjen e qetë të modeleve tona 1-up, por me ndenjëse për dy.

PËRSHKRIMI JONË ATV 2-UP

EKSPERIENCA E FUNDIT 2-UP ATV: FAMILJA OUTLANDER

OUTLANDER MAX DPS 500/700

2024

Një përvojë më e rehatshme e kalërimit me dy herë, e cila thjesht dhe shpejt shndërrohet në një kalërim. Me komoditetin e shtuar të drejtimit dinamik me energji elektrike me tri modalitete (DPS).

OUTLANDER MAX XT 700

2024

Zgjeroni aftësitë tuaja jashtë rrugës me veçori të shtuara – dhe vlerë të shtuar. Pajisuni me drejtimin dinamik dinamik me tri modalitet (DPS), një çikrik 3,500-lb (1,588 kg) dhe parakolpët përpara dhe të pasëm të rëndë.

OUTLANDER MAX DPS

2024

MERRNI ME LEHTE TE KEQEN. Drejtimi me fuqi dinamike (DPS) përmirëson komoditetin dhe ndjesinë e drejtimit kudo: nga kthesat e ngushta në terren delikat deri te shtigjet sfiduese.

OUTLANDER MAX XT-P

2024

PERFORMANCA QË SHKON DISTANCËN. E ngarkuar plotësisht për stil dhe shpejtësi jashtë rrugës me FOX 1.5 PODIUM QS3 të rregullueshme, rrota rruaza 14 inç dhe përmirësime shtesë në fabrikë.

OUTLANDER MAX LIMITED

2024

PLOTËSISHT I NGARKUAR NGA SHKONI. Aftësi, stil dhe shkathtësi e lartë mbi motorin e fuqishëm 1000R Rotax. Përpunoni udhëtimet 2-up të fundjavës dhe çdo kusht gjatë rrugës.

OUTLANDER MAX 6X6 DPS 650

2024

KALORËSIA KA MËRRITUR. Pavarësisht nëse jeni duke tërhequr me kapacitet ose duke u ngjitur në malin më të afërt, tërheqja e shtuar 6x6, ingranazhet e ulëta 'L' dhe kutia e ngarkesave me nivele të dyfishta nënkuptojnë se ky Outlander ngarkon dhe shkon si asnjë ATV tjetër.

OUTLANDER MAX 6X6 XT 1000

2024

NDËRTUAR PËR JETËN NË KRYE. Edhe pse ATV-ja jonë më e pajisur plotësisht 6x6 mund të bëjë pothuajse çdo gjë, udhëtimi juaj nuk zë kurrë një sedilje të pasme me mbrojtje shtesë, deflektorë të erës dhe çikrik.

Ndani aventurën

Eksploroni në rehati me ndenjësen ergonomike për dy

Dy kalorës, një udhëtim i qetë

Adrenalinë dhe eksitim për dy. Ulëset ergonomike dhe dorezat ofrojnë një udhëtim të qetë për pasagjerët. Plus, sistemi i rafteve të konvertueshme e kthen sediljen e pasagjerit në hapësirë ​​ngarkese për udhëtime të vetme.

PERSONALIZOJE TUAJT

ËNDËRRO, NDËRTO, PËRSËRI

Zgjidhni çdo model në linjën tonë ATV, nga Outlander deri tek Renegade i fuqishëm dhe ndërtojeni sipas specifikave tuaja. Shtoni aksesorë për të ndërtuar udhëtimin tuaj të ëndrrave.

KRAHASONI RRESHTIN

KA NJË MUND TË PËR TY

Tani është koha për të filluar udhëtimin tuaj në kontrollet e automjeteve tona fuoristradë të klasit botëror. Ne jemi këtu për t'ju çuar atje dhe për t'ia dalë mbanë me formacionin tonë Side-by-Side dhe ATV.

MJETET TË GJITHA TERRENIT (ATVS)

RRESHTIMI I UDHËHEQËSVE TË INDUSTRISË

Zbuloni përzgjedhjen tonë aktuale të ATV: Outlander, Renegade ose DS, zgjidhni Can-Am Off-Road që është e duhura për ju.