Spyder Grossglockner Sfida
Kthehemi te ngjarjet

2022 SPYDER GROSSGLOCKNER SFIDA

2022-06-09 - 2022-06-11 ALTMUNSTER, AUSTRIA
REGJISTROHU

PËRSHKRIMI

VENDNDODHJA
ALTMUNSTER, AUSTRIA
KOORDINATAT GPS
47,898012,13.763051
NDIZET
2022-06-09 AT 02:00 PM
MBARON
2022-06-11 AT 10:00 PM

RRETH EVENTIT

Edicioni i 9-të i ngjarjes së Komunitetit Ryder Can-Am 3-Wheel-Vehicle (Spyder & Ryker) në Evropë.Dedikuar për të gjithë rreth Can-Am Spyder & Ryker:

 • Kaloni kohë të mrekullueshme së bashku me njerëz me të njëjtin mendim
 • Vizitoni fabrikën BRP-Rotax në Gunskirchen
 • Hipur në vende të mahnitshme piktoreske të Austrisë dhe arritja në majën e rrugës High Alpine Grossglockner

Pagesa e pjesëmarrjes: 160 euro/personi.

Përfshirë:

 • 3 darka me pije ne tenden e eventit
 • Drekë në fabrikën e kantine BRP Rotax turne
 • Bileta e hyrjes në rrugën Grossglockner High Alpine
 • Paketa e mirëseardhjes
 • Mbështetje teknike gjatë eventit
 • 2x shfaqje të drejtpërdrejta të grupeve të premten dhe të shtunën në mbrëmje
 • Shorti i çmimeve tërheqëse
 • FUN FUN FUN !!!

Faqja e ngjarjes në Facebook

SHKARKIMET