SPARK

2023

Argëtues për ti dhënë dhe i lehtë për t'u tërhequr me shumicën e makinave, Spark është krijuar për të maksimizuar argëtimin tuaj veror në ujë.

Argëtim pafund

Argëtim i pakrahasueshëm në ujë

Nuk ka asgjë si Spark

Kur bëhet fjalë për argëtim gjithëpërfshirës, ​​asgjë nuk e kalon Sea-Doo Spark. Nga pamja me spërkatje deri tek trajtimi i shkathët dhe plot energji, kohët e mira janë gati për t'u rrokullisur.

Luaj me cilesi

E rëndë për argëtim. E lehtë në portofol.

Me motorë shumë efikasë, mirëmbajtje me kosto të ulët dhe mjete ujore personale më të përballueshme në industri, nuk ka mënyrë më ekonomike për të filluar të shijoni Sea-Doo Life sesa një Spark

Lehtë për ty

E lehtë, kompakte, e lehtë për t'u tërhequr

Dizajni i lehtë dhe kompakt i një Spark e bën atë një shpërthim në ujë. Është gjithashtu ajo që i bën ata të lehtë për t'u tërhequr me pothuajse çdo automjet dhe të lehtë për t'u ruajtur duke kërkuar shumë më pak hapësirë ​​se një varkë me madhësi të plotë.

Eksploroni paketat dhe specifikimet e Spark

SPARK

Spark 2 up jep emocione të pafundme në ujë. Me përdorim të shkathët, lozonjar dhe një motor shumë efikas Rotax 900 ACE me shumë zinxhirë, është mënyra më e përballueshme për të shtuar kova argëtimi në verën tuaj.

  • 60 kf / 90 kf
  • Platformë e lehtë dhe lozonjare
  • Mund të tërhiqet pothuajse me çdo makinë
  • Deri në 2 pasagjerë

Ne kemi hartën

Futni vendndodhjen tuaj për të gjetur një tregtar pranë jush

GJITHASHTU MUND TË Pëlqejë

SPARK TRIXX

2023

Spark Trix™ i veçantë i bën truket kaq të bukura dhe kaq argëtuese, saqë nuk do të dëshironi që dita të jetë e sigurt.

GTI

2023

Platforma GTI krenohet me aftësi të gjithanshme që zgjerojnë horizontet tuaja në ujë. Pavarësisht nëse dita juaj përbëhet nga kalërim i gjallë, sporte tërheqëse, peshkim apo thjesht lundrim, GTI gjithmonë siguron që përvoja juaj të jetë spektakolare.

GTI SE

2023

GTI SE përforcon aventurën me më shumë komoditet, më shumë rehati dhe një sistem zanor që çon argëtimin e familjes në ujë në vende të reja.