RXP-X

2023

Kulmi i performancës personale të garave të mjeteve ujore për kalorës që duan të shtyjnë kufijtë e tyre aq fort sa i shtyjnë ato të makinës.

Superioriteti

Performancë e gatshme për garë

Sea-Doo RXP-X RS 300

RXP-X RS 300 vazhdon të ndezë segmentin e mjeteve ujore me performancë të lartë. Motori i mbingarkuar 217 kW (300-HP) është i kombinuar me drejtimin dhe stilin e frymëzuar nga gara për të ofruar një përvojë të lë pa frymë.

Standardi i ri

Kulmi i performancës së lartë

RXP-X RS Apex 300

Gjithçka që ngasësit adhurojnë te RXP-X RS, por e bërë duke pasur parasysh nivelin tjetër të performancës ekskluzive. Nga kapaku me fibër karboni deri te drejtimi hidraulik i gatshëm për gara, çdo detaj i Apex e vendos atë në kulmin e standardeve të garave PWC.

Eksploroni paketat dhe specifikimet RXP-X

RXP-X 300

Anija përfundimtare e frymëzuar nga gara kombinon fuqinë, trajtimin dhe kontrollin si asgjë tjetër në ujë. Dhe me përvojën e tij revolucionare në bord, ju jeni duke fituar nëse është në kursin e vozës ose kur vendosni ta merrni lehtë.

 • 300 kuaj fuqi
 • Motori më i fuqishëm në formacionin Sea-Doo
 • Kontrolli dhe trajtimi i gatshëm për garë
 • Deri në 2 pasagjerë
 • Ergonomi e fokusuar në garë

> SPECIFIKIMET TEKNIKE

> PERSONALIZO SIPAS DESHIRES

> GJENI SHITESIN

> KERKONI NJE OFERTE / TEST PROVE

RXP-X 300 AUDIO

Anija përfundimtare e frymëzuar nga gara kombinon fuqinë, trajtimin dhe kontrollin si asgjë tjetër në ujë. Dhe me përvojën e tij revolucionare në bord, ju jeni duke fituar nëse është në kursin e vozës ose kur vendosni ta merrni lehtë.

 • 300 kuaj fuqi
 • Motori më i fuqishëm në formacionin Sea-Doo
 • Kontrolli dhe trajtimi i gatshëm për garë
 • Paketa e re e teknologjisë: BRP Audio - sistem premium & ekran i gjerë 7,8" me ngjyra (opsionale)
 • Deri në 2 pasagjerë
 • Ergonomi e fokusuar në garë

> SPECIFIKIMET TEKNIKE

> PERSONALIZO SIPAS DESHIRES

> GJENI SHITESIN

> KERKONI NJE OFERTE / TEST PROVE

RXP-X RS Apex 300

Anija ujore më e avancuar me performancë të lartë për t'u larguar nga dyshemeja e fabrikës Sea-Doo jep një stil të jashtëzakonshëm që përputhet me aftësitë supreme të kërkuara nga kalorësit më kërkues. Ekskluzivitet i vërtetë me detaje dhe veçori që mund të mos i shihni më kurrë.

 • 300 kuaj fuqi
 • Të gjitha tiparet e RXP-X RS 300 plus:
 • Drejtues hidraulik i riprodhuar
 • Paketa Apex: Kapuç dhe pasqyra me fibër karboni, ngjyrosje premium, kapëse dore me ngjyra, qilima majë, qepje, distinktivë dhe tabela, sedilje pasagjeri që përputhen me ngjyra, mbulesë ekskluzive automjeti Apex

> SPECIFIKIMET TEKNIKE

> PERSONALIZO SIPAS DESHIRES

> GJENI SHITESIN

> KERKONI NJE OFERTE / TEST PROVE

Ne kemi hartën

Futni vendndodhjen tuaj për të gjetur një tregtar pranë jush

GJITHASHTU MUND TË Pëlqejë

RXT-X

2023

RXT-X kombinon një qëndrim me oktan të lartë me siguri dhe komoditet të jashtëzakonshëm, duke e bërë atë mjetin ujor të performancës në det të hapur.

GTR

2023

Fuqia frymëzuese me një çmim të përballueshëm. GTR përmirëson lojën me 230 kuaj të ngarkuar dhe kontrollon me saktësi për të rritur ditët tuaja në ujë me më shumë emocione dhe emocione të forta.