WAKE PRO

2022

Modeli Wake Pro ofron udhëtimin më të qëndrueshëm në industri. Me hapësirë ​​shtesë për konfigurim, hipje të lehtë dhe një sistem serioz audio 100 W Bluetooth, këto modele nuk po bëjnë shaka.

Koha e copëtuar

Merrni dërrasën tuaj dhe shkoni

Sea-Doo Wake Pro

Bordi, ski, patina ose fletë metalike, Sea-Doo Wake Pro ofron një përvojë të sporteve ujore si askush tjetër. Shtylla standarde e anulimit të skive LinQ, modaliteti i skive dhe rafti i valëve, plus muzika në bord vendos tonin për çdo udhëtim

Tërheqja perfekte

Nis gjithmonë si profesionist

Modaliteti i skijimit

Modaliteti Ekskluziv i Skive u lejon kalorësve të zgjedhin profile të përshpejtimit dhe shpejtësisë të paraprogramuara për nisje të përsëritura dhe të sakta të skive dhe wakeboard, plus përfitimin e 2 mënyrave të tjera të kalërimit (sport dhe ECO).

Fondacioni i firmës

Në qetësi. Me shpejtësi. Gjithmonë të qëndrueshme.

Trupi i qëndrueshëm dhe i parashikueshëm

Pavarësisht nëse jeni duke u përgatitur për një vrapim zgjimi, duke u qetësuar në shiritin e rërës ose duke hipur sërish nga ana, byka e gjerë gjeniale ofron stabilitet kryesor në industri me një qendër të ulët graviteti dhe shumë hapësirë ​​në bord.

Muzikë në bord

Sistemi Bluetooth Audio-Premium

Kolona zanore juaj personale

Ecni sipas ritmit tuaj me sistemin Audio-Premium 100 W BRP. Sistemi audio Bluetooth i papërshkueshëm nga uji, plotësisht i integruar me panelin e telekomandës në altoparlantin e majtë, mund të ndryshoni shpejt këngët dhe volumin.

Eksploroni paketat dhe specifikimet e WAKE PRO

Wake PRO 230

Modeli Wake Pro ofron udhëtimin më të qëndrueshëm në industri. Me hapësirë ​​shtesë për konfigurim, hipje të lehtë dhe një sistem serioz audio 100 W Bluetooth, këto modele nuk po bëjnë shaka.

  • 230 kuaj fuqi
  • Ekran i ri me ngjyra të plota 7,8 inç i gjerë
  • BRP Audio - sistem premium
  • Kuti telefonike me akses të drejtpërdrejtë dhe hapësirë ​​ruajtëse e papërshkueshme nga uji
  • iBR - Frenim dhe kthim inteligjent
  • Paketa WAKE: shtyllë skish e tërheqshme LinQ, modaliteti i skive të bazuar në shpejtësi, raft i lëvizshëm për wakeboard, grafikë WAKE™

Më shumë se një udhëtim

Epic Fun Fillon Ajo

E thjeshtë. I zgjuar. I përshtatshëm.

Aksesorët Sea-Doo janë mënyra e përsosur për të përmirësuar Sea-Doo Life me mënyra të thjeshta dhe të përshtatshme për të paketuar më shumë çdo ditë në ujë.

Ne kemi hartën

Futni vendndodhjen tuaj për të gjetur një tregtar pranë jush

JU MUND TË Pëlqejnë

WAKE

2022

Merrni wakeboard tuaj, patinazh, surf ose çdo gjë tjetër që mund të hipni në ujë. Falë veçorive ekskluzive të përqendruara në tërheqje si "Modaliteti i Skive", një shtyllë skish LinQ dhe Rafti i bordit, nuk ka asnjë mjet tjetër ujor që do të dëshironit të tërhiqeni pas.

GTX LIMITED

2022

GTX Limited ofron një hapësirë ​​luksoze dhe stabilitet të pakrahasueshëm me një sërë veçorish shtesë që e transformojnë udhëtimin në një përvojë me 5 yje me komoditet të jashtëzakonshëm. Sistemi audio BRP Premium Bluetooth dhe ekrani panoramik LCD 7,8” me ngjyra vijnë standarde. Përfshihet gjithashtu një port USB, organizuesi i koshit të ruajtjes, gjetësi i thellësisë dhe mbulesa e anijes - të gjitha standarde.