CAN-AM SPYDER RT

2022

Me një pamje moderne, rehati të shtuar dhe ruajtje shtesë, Spyder RT nuk është vetëm çelësi për të zhbllokuar atë që ofron rruga e hapur, por është kulmi i turneut luksoz.

TURING LUXE

Përkushtohuni për udhëtime të gjata me rehati të plotë me një udhëtim modern që është krijuar për të zgjatur

Lundrim përreth në luks

Po kërkoni një përvojë premium në rrugë? Mos kërkoni më tej. Për modelin Can-Am Spyder RT, luksi nuk është vetëm një opsion, por edhe standard, dhe kjo shihet në çdo aspekt të dizajnit të tij.

TIPARE EKSKLUZIVE

Zgjidhni një udhëtim që është projektuar me ju dhe pasagjerin në mendje

Perfekte, deri në detajin e fundit

Ne kemi përmirësuar Can-Am Spyder RT për t'ju dhënë një përvojë edhe më të mirë. Tani mund të ecni me një mbështetëse të re të kalorësit, deflektorë të sipërm dhe të poshtëm të erës, veshje dhe ngjyrosje të reja, plus një grup të ri rrotash.

HIJE PREMIUM

Ngjyrat tona të reja Can-Am Spyder RT janë thelbi i luksit

Prekja e fundit

Nuancat e reja të ngjyrave për modelin Spyder RT padyshim i përmbushin pritshmëritë. Zgjidhni nga Mystery Blue, Hyper Silver dhe Carbon Black për të ngritur pamjen e udhëtimit tuaj.

DIZAJN MODERN

Nga teksturat dhe dekorimet e pasura unike te fenerët LED premium dhe tastiera moderne me ekran LCD me ngjyra të plota, sofistikimi gjendet në çdo detaj të fundit të Can-Am Spyder RT krejt të re.

 

 

KOFORTI PREMIUM

Sediljet me shkumë adaptive jashtëzakonisht të rehatshme i shtojnë dërrasës së madhe të dyshemesë, kontrollit të lundrimit dhe mbrojtjes superiore ndaj erës, në mënyrë që ju dhe pasagjeri juaj të mund të bëni më shumë distancë midis ndalesave.

Komoditet i nivelit të ardhshëm

Hapësira ruajtëse është mbresëlënëse: është e përputhshme me LinQ dhe vjen me bagazhe të integruara të forta anësore. Ka gjithashtu një xhami elektrike të rregullueshme me memorie dhe një tastierë kontrolli audio për efikasitet maksimal.

EKSPLORO PAKETAT DHE SPECIFIKIMET

SPYDER RT

Hipni në Spyder RT, dilni në rrugën e hapur dhe mos shikoni prapa. Me një listë të gjatë karakteristikash komoditeti dhe rehati, nuk do të jeni në gjendje t'i rezistoni rrugës së hapur.

 • Motori Rotax® 1330 cc (115 kf) me transmision gjysmë automatik, Sistemi i Stabilitetit të Automjeteve dhe Modaliteti Eko
 • Rehati maksimale me dërrasat e dyshemesë turistike, xhamin e përparmë elektronik të rregullueshëm, mbështetje shtesë të mesit dhe kapje me ngrohje të shoferit
 • Kapaciteti ruajtës 31 gal (117 L) me përputhshmërinë LinQ

 

> TË DHËNAT TEKNIKE

> GJENI SHITËSIN

> KËRKONI NJË KUOTË / TEST PROVE

SPYDER RT KUFIZUAR

Përjetoni rehati të pakrahasueshme turistike në luksin që i përshtatet stilit tuaj. Spyder RT Limited përmban aplikacione të integruara, të optimizuara për automjetet për smartphone, një ndenjëse në distanca të gjata dhe shumë veçori të tjera të dizajnuara për aventurën përfundimtare për dy.

 • Të gjitha tiparet e modelit Spyder RT, PLUS:
 • Rehati maksimale për 2 persona me suspension me ajër të pasmë vetënivelues, mbështetëse të integruar të pasagjerit, sedilje dhe dorëza me ngrohje të shoferit dhe pasagjerit.
 • Kapaciteti ruajtjes 47 gal (177 L) me kasë të sipërme të përputhshme me LinQ
 • Sistemi zanor BRP Audio Premium me 6 altoparlantë

 

> TË DHËNAT TEKNIKE

> PERSONALIZO SIPAS DËSHIRËS

> GJENI SHITËSIN

> KËRKONI NJË KUOTË / TEST PROVE

SPYDER RT SEA-TO-SKY

Turneu nuk ka qenë kurrë kaq luksoz. Sediljet me shkumë adaptive të Spyder RT Sea-to-Sky e bëjnë çdo udhëtim një kënaqësi të rehatshme, duke ju lejuar të vlerësoni plotësisht çdo panoramë të re. Pamja mahnitëse e këtij udhëtimi të shkëlqyer pasqyron stilin tuaj të paimitueshëm.

 • Të gjitha tiparet e modelit Spyder RT Limited, PLUS:
 • Ngjyra e re luksoze Mystery Blue dhe këllëf i lyer plotësisht. Rrota me 12 fole ngjyrë argjendi me finiturë saten
 • Mbështetësja e rregullueshme e shoferit, sediljet me shkumë adaptive ultra të rehatshme me mbështetje mesit dhe qëndisje deti në qiell.
 • Shtresa moderne me ngjyrë argjendi dhe distinktivë Deti në Qiell.

 

> TË DHËNAT TEKNIKE

> PERSONALIZO SIPAS DËSHIRËS

> GJENI SHITËSIN

> KËRKONI NJË KUOTË / TEST PROVE

KRIJONI VET

Ndërtoni një automjet turistik të kërkuar me ngjyra të reja

Kthejini idetë në realitet

Krijimi i udhëtimit tuaj të ëndrrave është i thjeshtë me mjetet e duhura. Me fat për ju, ne kemi gjithçka që ju nevojitet, nga aksesorët dhe ngjyrat, për ta bërë automjetin të reflektojë se kush jeni në rrugë.

PROGRAMI EDUKIMI I MËSOJNË TË RIDERIDER

Merrni patentën tuaj për të hipur

Shkoni nga të mësuarit si të ngasni në shkollë në çdo rrugë. Shijoni mësimet e lehta dhe shpërblyese të dhëna nga një instruktor i certifikuar në një shkollë afër shtëpisë. Merrni patentën tuaj të vozitjes brenda disa orësh, më pas shijoni përvoja të pafundme.

MËSONI TË MERRNI OFERTA KREDI

Shihni shitësin tuaj dhe afrohuni një hap më shumë drejt udhëtimit tuaj.

JEMI KËTU TË NDIHMOJMË

Merrni përgjigje për të gjitha pyetjet tuaja

Tregtarët tanë janë gjithmonë të lumtur të ofrojnë ndihmë për kalorësit tanë. Nëse keni një pyetje në lidhje me automjetin tuaj ose një blerje të ardhshme, mos hezitoni t'i drejtoheni një përfaqësie pranë jush.