SPYDER F3

2022

Dizajn i guximshëm, muskulor. Kjo është ajo për të cilën bëhet fjalë. Can-Am Spyder F3 do të shtyjë kufijtë e performancës, ndërsa pozicioni i relaksuar i uljes do t'ju bëjë të kërkoni gjithmonë më shumë.

GJITHCKA NIS KËTU

Lërini emocionet t'ju bëjnë të lirë

Sillni muskujt në rrugën e hapur

Kur performanca, komoditeti dhe stili kombinohen në një automjet, atëherë e kuptoni se jeni gati për udhëtimet e jetës tuaj. Zbuloni lirinë dhe shpirtin e pakrahasueshëm të modelit Can-Am Spyder F3.

PAKETË E RE

Bëjeni çdo udhëtim të veçantë

Mjeti i fundit për dy

Paketa e re e Serive Speciale Spyder F3 Limited ofron më të mirën për ju dhe pasagjerin tuaj. Ulëset e tij të rehatshme, rafti i sipërm i kasës për ruajtje shtesë dhe ngjyrimet premium e bëjnë lundrimin për dy me lehtësi.

E destinuar pËr rrugË

Trego ngjyrat tuaja

Bëj një deklaratë

Qoftë nëse është ngjyra Manta Jeshile dhe Viper Red apo një Monolith Modern Black me thekse Blu Octane, ngjyrimet e reja të këtij viti nuk do të kalojnë pa u vënë re.

ERGONOMIA E KRUISERIT

Për udhëtime të shkurtra ose të gjata, komoditeti është gjithçka. Drejtimi në një pozicion të relaksuar i rregulluar posaçërisht për ju me Sistemin UFit siguron një udhëtim më të rehatshëm dhe më të këndshëm.

E shkurter, murkulore

Kthejeni kokën me këtë deklaratë të guximshme mbi rrota. Me një qëndrim muskulor, prania juaj sigurisht që do të vihet re.

PERFORMANCA PËRFUNDIMTARE

Performancë shpirtërore në çdo udhëtim. Me një raport superior fuqie ndaj peshës dhe një raport marshi të optimizuar për fuqinë, pulsi juaj do të rrahë ndërsa ndjeni emocionet e rrugës së hapur.

Komoditet

Shi ose shkëlqim, i ngrohtë ose i ftohtë, do të jeni gjithmonë gati. Me hapësirë ​​shtesë magazinimi për të paketuar pajisjet tuaja dhe më shumë rehati se kurrë, nuk do t'ju duhet kurrë të shqetësoheni për kushtet e rrugës kur shkoni në udhëtime të gjata lundrimi.

 

EKSPLORO PAKOT DHE SPECIFIKIMET

SPYDER F3

Spyder F3 është pika fillestare për ngasje jashtëzakonisht argëtuese, me motorin e tij të jashtëzakonshëm dhe stilin e kthimit të kokës.

 • Motori Rotax® 1330 cc (115 kf) me transmision gjysmë automatik Sistemi i Stabilitetit të Automjeteve dhe Modaliteti Eko
 • Ergonomi e relaksuar e kryqëzorit me sistemin UFit
 • Kapaciteti i ruajtjes 6,5 gal (24,4 L).
 • Parafango para me drita LED të integruara
 • Matës dixhital 4,5 inç (11,4 cm) i gjerë

> SPECIFIKIMET TEKNIKE

> PERSONALIZOJE TUAJT

> GJENI NJË TREGTAR

> KËRKONI NJË CITA / UDHËZIM DEMO

SPYDER F3-S

Shkoni në rrugë të hapur me Spyder F3-S dhe kur doni t'i përmirësoni gjërat, dizajni sportiv, qendra e ulët e gravitetit, goditjet me performancë më të lartë dhe modaliteti sportiv janë gati.

 • Të gjitha tiparet e modelit Spyder F3, PLUS:
 • Goditjet e përparme KYB† me gaz
 • Modaliteti sportiv për lëvizje më argëtuese në rrugët e asfaltuara dhe thekse të ngjyrës blu oktane
 • Kontrolli i lundrimit
 • Matës dixhital i gjerë 7,6 inç (19,3 cm).

> SPECIFIKIMET TEKNIKE

> GJENI NJË TREGTAR

> KËRKONI NJË CITA / UDHËZIM DEMO

SERIA SPECIALE SPYDER F3-S

Shkoni në rrugë të hapur me Serinë Speciale Spyder F3-S dhe kur dëshironi t'i përmirësoni gjërat, qendra e ulët e gravitetit, goditjet me performancë më të lartë dhe modaliteti sportiv janë gati.

 • Të gjitha tiparet e modelit Spyder F3-S, PLUS:
 • Pamje më sportive me grilën Super Sport, spoilerin e matësit dhe mbulesën e ndenjëseve mono (sedilja e pasagjerit e përfshirë, por jo e instaluar)
 • Një paketë e veçantë për të apasionuarit pas sportit që vjen e parapajisur me disa aksesorë.
 • Aplikacionet e telefonave inteligjentë të optimizuar për automjete
 • Matës dixhital 7,8 inç (19,8 cm) i gjerë me BRP Connect

> SPECIFIKIMET TEKNIKE

> PERSONALIZOJE TUAJT

> GJENI NJË TREGTAR

> KËRKONI NJË CITA / UDHËZIM DEMO

SPYDER F3 KUFIZUAR

Kur është koha për një lundrim të zgjatur, Spyder F3 Limited është zgjidhja perfekte. Shijoni sistemin e informacionit argëtues, më shumë rehati dhe hapësirë ​​shtesë ngarkese për aventurat tuaja të gjata.

 • Të gjitha tiparet e modelit Spyder F3-T, PLUS:
 • Edhe më shumë rehati me pezullimin me ajër të pasmë vetë-nivelues dhe mbështetësen e integruar të pasagjerit, këmbët dhe dorezat me ngrohje
 • Kapaciteti i ruajtjes 36,5 gal (138 L).
 • Sistemi i zërit Premium BRP Audio me 6 altoparlantë, tastiera e kontrollit audio, kontrolli i lundrimit, aftësitë e tërheqjes dhe kasa e sipërme
 • Prerje të errëta ose kromi në varësi të zgjedhjes së ngjyrës

> SPECIFIKIMET TEKNIKE

> PERSONALIZOJE TUAJT

> GJENI NJË TREGTAR

> KËRKONI NJË CITA / UDHËZIM DEMO

SPYDER F3 SERIA E KUFIZUAR SPECIALE

Seria Speciale Spyder F3 Limited bën të mundur rehati dhe komoditet të pashembullt. Me pamjen e tij të guximshme muskulore dhe dizajnin sportiv, çdo udhëtim rrugor është i paharrueshëm.

 • Të gjitha tiparet e modelit Spyder F3 Limited, PLUS:
 • Rehati maksimale për dy me ndenjësen komode, mbështetësen e ndashme të kalorësit, timonin e shkurtër dhe dritat ndihmëse.
  36,5 gal (138 L) magazinim
 • Komoditet dhe stil i shtuar me raftin e sipërm, grilën super sportive dhe rrotat e reja me 12 fole
 • Matës dixhital 7,8 inç (19,8 cm) i gjerë me BRP Connect

> SPECIFIKIMET TEKNIKE

> PERSONALIZOJE TUAJT

> GJENI NJË TREGTAR

> KËRKONI NJË CITA / UDHËZIM DEMO

BËNI TË JUAJT

Ndërtoni një udhëtim për aventurat që kërkoni

Lëreni shenjën tuaj

Merrni Can-Am Spyder F3 që keni ëndërruar. Mund ta personalizoni sipas dëshirës me shumë aksesorë dhe ngjyra për të zgjedhur! Trego rrugën se kush je në të vërtetë.

PROGRAMI EDUKIMI I MËSOJNË TË KALORËSIT

Merrni patentën tuaj për të hipur

Shkoni nga të mësuarit si të ngasni në shkollë në çdo rrugë. Shijoni mësimet e lehta dhe shpërblyese të dhëna nga një instruktor i certifikuar në një shkollë afër shtëpisë. Merrni patentën tuaj të vozitjes brenda disa orësh, më pas shijoni përvoja të pafundme.

MËSONI TË MERRNI OFERTA KREDI

Shihni shitësin tuaj dhe afrohuni një hap më shumë drejt udhëtimit tuaj.

JEMI KËTU TË NDIHMOJMË

Merrni përgjigje për të gjitha pyetjet tuaja

Tregtarët tanë janë gjithmonë të lumtur të ofrojnë ndihmë për kalorësit tanë. Nëse keni një pyetje në lidhje me automjetin tuaj ose një blerje të ardhshme, mos hezitoni t'i drejtoheni një përfaqësie pranë jush.