RYKER

2022

Sheshi juaj i lojërave ju pret. Gjatë gjithë ditës dhe gjithë natës, ju keni gjithçka që ju nevojitet për të sunduar çdo rrugë dhe për të mos u përmbajtur kurrë. Pyetja e vetme është: Ku do të luani?

NJË DREJTIM PËR TË GJITHË

Çdokush mund të ketë akses në këndet e lojërave dhe argëtimin

Përjetoni emocione pa pushim

Can-Am Ryker ka të bëjë me aksesueshmërinë, kohët argëtuese dhe eksplorimin e këndeve të reja të lojërave. Ku do të luani së pari?

RYKER PROS

Mësoni gjithçka rreth formacionit Can-Am Ryker nga ata që e njohin më mirë

Dëgjojeni nga ekspertët

Dëshironi të dini gjithçka që duhet të dini rreth modeleve Can-Am Ryker? Nga veçoritë dhe paketat e reja te aksesorët krejt të rinj, shikoni se çfarë kanë për të thënë profesionistët tanë në videot tona rrethuese.

UDHËTO LEHTË

Pavarësisht nëse jeni i ri ose një drejtues me përvojë, Can-Am Ryker është ndërtuar për ju. Me një transmision automatik me rrotullim të lehtë dhe teknologji më të fundit, do të ndiheni si të natyrshëm në rrugë.

TË KETË NJË SHPËRTHIM

Can-Am Ryker e lejon fëmijën tuaj të brendshëm të luajë. Me një pozicion ulur më të ulët, do të ndiheni në kontroll dhe do të merrni çdo kthesë. Plus, mund t'i shtosh adrenalinën me modalitetin Sport dhe Modalitetin Rally në modele të zgjedhura!

BËNI TË GJITHA JU

Shkoni në rrugë me stil. Stili juaj. Me rregullimin pa mjete, mund të ndryshoni pozicionin tuaj të drejtimit në sekonda. Pasi ta keni marrë në shtëpi, është po aq e lehtë të ndërroni ngjyrat e udhëtimit tuaj duke ndërruar panelet dhe duke shtuar ose hequr aksesorë që i përshtaten pamjes suaj.

RYKER

Bëjeni zemrën tuaj të rrahë dhe gjaku pompon me Can-Am Ryker. Ofron një udhëtim të qetë nga fillimi në fund, me shumë argëtim në mes. Zbuloni se si i tejkalon pritshmëritë në çdo udhëtim që bëni.

RYKER SPORT

Ngritni përvojën tuaj të kalërimit me Can-Am Ryker Sport. Është projektuar për të përballuar eksitimin dhe mjaft të guximshëm për ta krijuar atë pavarësisht se ku shkoni. Plus, ju mund të ndani emocionet duke shtuar një ndenjëse pasagjeri në montimin MAX! Ti loje?

RYKER RALLY

Pushtoni rrugët e paasfaltuara me Rally Can-Am Ryker. Dizajni i tij i fortë ju lejon të eksploroni pa mundim, duke ofruar një përvojë të paharrueshme që nuk do ta harroni shpejt. Dilni dhe luani!

EKSPLORO PAKOJT DHE SPECIFIKIMET

RYKER

Gjatë gjithë ditës dhe gjithë natës, ju keni gjithçka që ju nevojitet dhe më pas disa për të marrë në rrugën e hapur për përvojën më emocionuese të kalërimit në rrugë që keni pasur ndonjëherë.

 • Zgjedhja e motorit Rotax® 600 ose 900 cc
 • Lehtësia e vozitjes me transmetimin automatik me rrotullim dhe sistemin e stabilitetit të automjetit
 • Sistemi lëvizës me mirëmbajtje të ulët me teknologjinë e boshtit të lëvizjes
 • Rregullim ergonomik pa mjete dhe 100 mijë mënyra për ta personalizuar atë

 

> TË DHËNAT TEKNIKE

> PERSONALIZO SIPAS DËSHIRËS

> GJENI SHITESIN

> KËRKONI NJË KUOTË / TEST PROVE 

RYKER SPORT

Mundësitë e pafundme nënkuptojnë argëtim të pafund në këtë udhëtim. Nga ecja në rrugë në modalitetin sportiv deri te shijimi i një udhëtimi të rehatshëm, ai është ndërtuar për t'iu përshtatur të gjitha nevojave, aktiviteteve dhe planeve tuaja. Dil atje!

 • Të gjitha tiparet e modelit Ryker të pajisur me motorin Rotax 900, PLUS:
 • Stil i guximshëm sportiv me dekorime dhe përfundime të reja
 • Komoditet i përmirësuar i kalorësve me pezullim të përmirësuar:
 • KYB† HPG me rregullim parangarkues dhe sedilje komode sportive
 • E pajisur me strukturën Max Mount për shtimin e aksesorëve të pasagjerëve dhe opsioneve të ngarkesave

 

> TË DHËNAT TEKNIKE

> PERSONALIZO SIPAS DËSHIRËS

> GJENI SHITËSIN

> KËRKONI NJË KUOTË / TEST PROVE

RYKER RALLY

Dilni nga rruga e rrahur dhe hyni në terrenet e reja të lojërave me një udhëtim të krijuar për një përvojë autentike në miting.

 • Të gjitha tiparet e modelit Ryker të pajisur me motorin Rotax 900, PLUS:
 • Gati për të gjitha kushtet e rrugës: goma për rally dhe buzë të përforcuara, mbrojtje e automjetit të përparmë, pllakë rrëshqitëse, marrje ajri me parafiltër, kapakë balte, drita LED ndihmëse dhe silenciator Akrapovič
 • E pajisur me strukturën Max Mount për shtimin e aksesorëve të pasagjerëve dhe opsioneve të ngarkesave

 

>  TË DHËNAT TEKNIKE

> PERSONALIZO SIPAS DËSHIRËS

> GJENI SHITËSIN

> KËRKONI NJË KUOTË / TEST PROVE

ZBULONI PAJISJET TONA TE REJA

Përmirësoni udhëtimin tuaj me aksesorë dhe veshje të reja

Përgatituni

Koleksioni ynë më i fundit i aksesorëve dhe veshjeve po vjen në rrugën tuaj. Ata do të lartësojnë përvojën tuaj të kalërimit në më shumë se një mënyra dhe zgjedhja është e juaja për t'u bërë!

PROGRAME EDUKIMI Që MËSOJNË DREJTUESIT

Merrni patentën tuaj për të hipur

Shkoni nga të mësuarit si të ngasni në shkollë në çdo rrugë. Shijoni mësimet e lehta dhe shpërblyese të dhëna nga një instruktor i certifikuar në një shkollë afër shtëpisë. Merrni patentën tuaj të vozitjes brenda disa orësh, më pas shijoni përvoja të pafundme.

MËSONI TË MERRNI OFERTA KREDI

Kontrolloni me tregtarin tuaj dhe afrohuni një hap më afër për të marrë udhëtimin tuaj.

 

JEMI KËTU TË NDIHMOJMË

Merrni përgjigje për të gjitha pyetjet tuaja

Tregtarët tanë janë gjithmonë të lumtur të ofrojnë ndihmë për drejtuesit tanë. Nëse keni një pyetje në lidhje me automjetin tuaj ose një blerje të ardhshme, mos hezitoni t'i drejtoheni një përfaqësie pranë jush.