Can-Am Maverick R здобув історичну першу перемогу

Дастін Джонс (Dustin Jones) привіз додому золото з Silver State 300

Валькур, Квебек, 26 вересня 2023 р. – Can-Am, бренд компанії BRP Inc. (TSX:DOO; NASDAQ:DOOO), з гордістю повідомляє, що гонщик заводської команди Can-Am Дастін Джонс (Dustin Jones) увійшов в історію перегонів, які відбулися минулими вихідними на треку 2023 Silver State 300 Best у гонці в пустелі за кермом абсолютно нового Can-Am Maverick R. Вперше утилітарний мотовсюдихід виграв гонку в пустелі у загальному заліку, обійшовши всі інші машини на трасі. Неймовірна перемога Дастіна також включає перемогу мотовсюдихода в загальному заліку і перемогу в класі UTV Turbo Pro. Тож для платформи Can-Am Maverick R участь у цих перегонах стала успішним дебютом. Гонщики Can-Am зайняти весь подіум у загальному заліку серед утилітарних мотовсюдиходів та в класі UTV Turbo Pro: Віто Рануйо (Vito Ranuio) посів друге місце на своєму Maverick X3, а Філ Блертон (Phil Blurton) на своєму новому Maverick R фінішував третім.

Платформи Can-Am Maverick R і Maverick X3 здобули дві перемоги та забрали шість подіумів у своїх відповідних класах, а також зайняли сім позицій у першій десятці у загальному заліку. «За останні кілька років я досяг великого успіху на платформі Can-Am Maverick X3, тому для мене дуже важливо, що Can-Am дозволив мені стати одним із двох гонщиків, які отримали можливість представити світу перегонів абсолютно новий Maverick R. Наш Maverick R впорався бездоганно. Ми випробували цей мотовсюдихід від старту до фінішу, і він упорався на відмінно», — заявив гонщик заводської команди Can-Am Дастін Джонс. «Я в повному захваті від того, що можу виступити на Maverick R на ще кількох великих перегонах, щоб завершити рік».

«Ми не можемо натішитися успіхами, яких досягли Дастін і Філ на абсолютно новому Can-Am Maverick R, а також чудовими виступами Віто Рануйо, Мітчелла Алсупа та Коді Бредбері на перевіреному часом Maverick X3», - зізнався Сенді Скалліон (Sandy Scullion), президент Powersports Group у BRP. «Maverick R був створений, щоб стати найкращим, новим лідером потужності. Перемога цими вихідними доводить, що ми влучили в «яблучко».

На дистанції 285 миль гонщики стартували і фінішували недалеко від Аламо, штат Невада, перетинаючи пустельну сільську місцевість округу Лінкольн. Висококонкурентний клас UTV Turbo Pro був просто приречений рясніти такими іменами, як Філ Блертон, Дастін Джонс і Віто Рануіо, а також багатьма іншими, які вишикувалися в чергу, щоб поборотися за перемогу. У гонці у класі UTV Turbo Pro протягом дня відбувалося безліч битв, лідери змінювалися чи не щохвилини. Віто Рануіо і Дастін Джонс у різний час контролювали фізичне лідерство протягом гонки. Зрештою, саме Дастін Джонс забезпечив загальну перемогу в перегонах, а також загальну перемогу в класі утилітарних мотовсюдиходів і перемогу в класі UTV Turbo Pro з часом 5:11:39,222 на фініші, випереджаючи решту автомобілів на гоночній трасі протягом дня.

Віто Рануйо став другим у класі та другим у загальному заліку з часом 5:14:34.301 на фініші. Третя сходинка подіуму в класі дісталася Філу Блертону, який фінішував з часом 5:15:39.314, забезпечивши третє місце в загальному заліку та увесь подіум у класі утилітарних мотовсюдиходів. Коді Бредбері (Cody Bradbury) боровся за перемогу в класі UTV Trophy Unlimited. Бредбері стартував шостим, слідом за кількома своїми конкурентами, але цілий день долав шлях через поле, щоб пробитися вперед. Коли він перетнув картатий прапор, то зайняв третє місце в класі UTV Trophy Unlimited і шосте в загальному заліку з часом 5:25.04.119 на фініші. Мітчелл Алсуп (Mitchell Alsup) забрав додому перемогу в класі UTV Super Stock Turbo, наполегливо прориваючись вперед упродовж дня, фінішувавши з часом 5:32:46,805 і посівши восьме місце в загальному заліку.

Спортсмени заводської команди Can-Am повернуться до змагань у Лафліні, штат Невада, 12-15 жовтня. Щоб дізнатися більше про повну лінійку транспортних засобів Can-Am Off-road, відвідайте наш сайт