To był polski dzień na Rajdzie Dakar!

To był polski dzień w rywalizacji pojazdów SSV. Aron Domżała (Monster Energy Can-Am Team), jadący Can-Am Maverick, wygrał czwarty etap Rajdu Dakar w kategorii SSV. Tuż za nim do mety dojechał inny z Polaków - Michał Goczał (Energylandia Rally Team). Z kolei na 8 miejscu do mety dojechał kolejny zawodnik Energylandia Rally Team - Marek Goczał.

W klasyfikacji generalnej klasy T4 Domżała i Marton zajmują drugie miejsce, za Chilijczykami Francisco Lopezem Contardo i Juanem Pablo Latrachem Vinagre, do których tracą 3.18. Michał Goczał i Szymon Gospodarczyk plasują się na siódmej pozycji, a Marek Goczał i Rafał Marton na 11.

Wyniki polskich załóg na 4 etapie Rajdu Dakar - klasa SSV:

• P1 - Aron Domżała / Maciej Marton (Monster Energy Can-Am)
  • P2 - Michał Goczał / Szymon Gospodarczyk (Energylandia Rally Team)
  • P8 - Marek Goczał / Rafał Marton (Energylandia Rally Team)

Klasyfikacja generalna SSV po 4 etapach:

• P2 - Aron Domżała / Maciej Marton
  • P7 - Michał Goczał / Szymon Gospodarczyk
  • P12 - Marek Goczał / Rafał Marton

Kamil Wiśniewski (Orlen Team) jadący Can-Am Renegade, 4 etap Rajdu Dakar ukończył na 8 pozycji. W klasyfikacji generalnej quadów spadł na 9 miejsce ale w Quadach 4x4 jest liderem z ogromną przewagą nad następnym zawodnikiem.