RODRIGO AMPUDIA

Ambasador

Prvak UTV i pobjednik trke Baja 1000.

Rodrigo - ili skraćeno RodAmp! - dolazi iz Meksika i iskusan je trkač i pustolov te zato ne popušta u ničemu, a posebno kada se spusti zelena zastava. Pratite njega i ekipu Can-Am Monster Racing, koja je u sezoni 2019/2020 osvojila dobra mjesta.

IZA KULISA

VOZILO KOJEGA VOZI

Maverick

Prezentacija Can-Am-ovog modela Maverick 2020 u akciji.

Pogledajte kako je Rodrigo temeljito testirao novi Can-Am Maverick X3 X rc 2020 s motorom Rotax RR od 195 konjskih snaga u meksičkoj divljini.

NAJOMILJENIJE MJESTO ZA VOŽNJU: Baja, Meksiko.

NAJBOLJE TERENSKO ISKUSTVO: Moja prva utrka s ograničenom klasom buggya (1/2 1600) s mojim ocem kao suvozačem. Na početku utrke izgubili smo servoupravljač ali smo i dalje pritiskali gas i na kdaju osvojili 2. mjesto. Nakon utrke, oca je čeljust jako bolila od naprezanja i od tada se više nije vozio sa mnom.

NAJVEĆA INSPIRACIJA:  Moj me otac u životu naučio puno dragocjenih lekcija. Mogu mu zahvaliti za sve što sam postignuo u životu.

TVOJA ŽIVOTNA FILOZOFIJA Budite odlučni. Budite ono što jeste.

NAJOMILJENIJA HRANA Takosi.

GLAZBA KOJU SLUŠAŠ U VOŽNJI: Reggaeton.

NAJVEĆE POSTIGNUĆE NA UTRKAMA: Pobjeđuje u utrci“Wold Championship“ i pobjeđuje na utrci za kup istog vikenda u mojoj debitantskoj sezoni. Također sam se na očev rođendan plasirao na prvo mjesto u razredima Pro2 i ProLite, što je bilo nešto posebno.

LOKACIJA ZA VOŽNJU IZ SNOVA Nakon obilnih snježnih padavina, želio bih se odvesti do Whistlera Balckcomba i spustiti se s vrha ledenjaka do sela.