MXZ

2024

Sa obilježjima nadahnutim utrkama, MXZ sanjke pružaju upravljanje i agilnost poput motokrosa s naprednim inovacijama u kvaliteti vožnje i uzbudljivoj Rotax snazi.

Dokazano na stazi

Performanse i izdržljivost trkaće kvalitete dizajnirane za vikend ratnike

Savršen za stazu

Uzgajane istim krvnim linijama kao Ski-Doo sanjke za prvenstvo, MXZ motorne sanjke pružaju nenadmašne performanse s besprijekornim upravljanjem i najiskoristivijom snagom na stazi.

Vitak i sladak

Nadmašite konkurenciju

Lagane i vrlo okretne, MXZ trail sanjke nadmašuju konkurenciju u svakom zavoju i vijugaju stazom izuzetno jednostavno upravljanje.

Got Punch?

Čista 2-taktna snaga

S četiri 2-taktne Rotax opcije snage - uključujući 180 konjskih snaga 850 E-TEC Turbo R sa sustavom ubrizgavanja vode - MXZ pruža nenadmašan odziv i neusporedivu vrhunsku vrijednost u svakoj klasi.

Neravnine, nestani

Vrhunski kapacitet ovjesa

Mogući na stazi i mucanje se tope zahvaljujući paketima ovjesa inspiriranim natjecanjem koji vozače stavljaju na čelo svakog paketa uz maksimalnu udobnost.

Istražite MXZ pakete i specifikacije

MXZ SPORT 600 EFI DELE

Dinamične performanse na stazi sa značajkama usmjerenim na vrijednost i vožnjom koja ulijeva povjerenje. Sanjke koje su teške za zabavu i lagane za džep.

GLAVNE ZNAČAJKE

• Dinamične performanse na stazi i značajke orijentirane na vrijednost.
  • Rotax® 600 EFI motor
  • Standardni električni starter
  • Nisko vjetrobransko staklo (14 in.)

MXZ X-RS 600R E-TEC DELE Studded track 129"

Sanjke bez kompromisa sa značajkama inspiriranim dominantnim trkačima i vožnjama koje ih vode do prvenstva. Više nego sposoban za svladavanje najtežih staza s lakoćom koja ulijeva povjerenje.

• Beskompromisne sanjke nadahnute utrkama sposobne s lakoćom svladati i najteže staze.
  • Motori Rotax® 850 E-TEC® i 600R E-TEC®
  • Visokoučinkovita čeljust kočnice s 4 klipa i podesivom polugom kočnice
  • Zaslon u boji osjetljiv na dodir od 10,25" s BRP Connectom i dostupnim ugrađenim topografskim kartama (samo 850 E-TEC)
  • Dostupan poluaktivni ovjes Smart-Shox

MXZ X-RS 850 E-TEC DELE Studded track 129"

MXZ X-RS 850 E-TEC DELE Studded track 137"

MXZ X-RS 850 E-TEC DELE Studded track SAS HUB 137"

MXZ X-RS w/ Competition package 600R E-TEC

Naše motorne sanjke najspremnije za utrke ikada ponuđene. Beskrajna snaga, lagana agilnost i karakteristike velikog kapaciteta dokazane na utrkama koje vozačima daju neosporivu prednost nad stazom - i nad konkurencijom.

• Snažne, lagane i vrlo sposobne značajke spremne za utrke.
  • Rotax® 850 E-TEC Turbo R sa sustavom ubrizgavanja vode i 600R E-TEC® motori dostupni
  • Način pokretanja (samo 850 E-TEC Turbo R)
  • Prednji amortizeri obloženi KYB Pro 40 EA R kashima

MXZ X-RS w/ Competition package 850 E-TEC Turbo R SHOT HUB

Možda ti se također svidi

RENEGADE

2024

Napravljen za zimske avanturiste s dužim gusjenicama za bolje prianjanje i dodatnu udobnost. Uparen s nekoliko opcija Rotax motora, tu je Renegade za svakog vozača staze.

SUMMIT NEO

2024

Potpuna porcija zabave na vrhunskom dubokom snijegu u saonicama srednje veličine koje su savršene za početnike, manje vozače ili one koji traže manje zastrašujuću vožnju po povoljnoj cijeni.

BACKCOUNTRY

2024

Svježe ažurirana na REV Gen5 platformi, Backcountry linija pruža neusporedivu crossover izvedbu na stazi uparenu s neusporedivom sposobnošću izvan staze kada vas avantura odvede izvan snježnih nasipa.