Wróc do Aktualności

CASEY CURRIE Z MONSTER ENERGY CAN-AM TEAM WYGRYWA W KATEGORII SSV RAJD DAKAR 2020!

Już trzeci rok z rzędu BRP (TSX: DOO; NASDAQ: DOOO) wyprzedził konkurencję na słynnym Rajdzie Dakar - najtrudniejszym wyścigu świata - dzięki pojazdom terenowym Can-Am. Oprócz zwycięstwa w kategorii pojazdów side-by-side, pojazdy Can-Am przekroczyły linię mety na wszystkich 20 czołowych pozycjach, całkowicie deklasując konkurencję.

BRP jest znane z doskonałej innowacyjności produktów, osiągów i niezawodności, dlatego kierowcy na całym świecie wybierają pojazdy terenowe Can-Am, niezależnie od przeznaczenie – codzienna ciężka praca czy rajdy.

Can-Am Maverick został zaprojektowany tak, aby być jeszcze lepszym pojazdem rajdowym, co zostało niedawno pokazane podczas Rajdu Dakar 2020, wyczerpującego, 12-dniowego wyścigu liczącego 9000 km przez saudyjską pustynię. Rajd przyciąga najlepszych kierowców i zespoły z całego świata. Can-Am sprostał zadaniu, uzyskując niewiarygodnie dobre wyniki i przez cały czas pokonując trudne warunki.

Can-Am dominuje w kategorii side-by-side:

• Pierwsze miejsce. Casey Currie (Kalifornia, USA) i pilot Sean Berriman (Las Vegas, USA) z zespołu Monster Energy Can-Am zajęli pierwsze miejsce z przewagą 39 minut.
  • Podium. Pojazdy Can-Am ukończyły 1-2-3 po raz drugi z rzędu.
  • Pierwsze 20 miejsca łupem Can-Am. Pojazdy Can-Am przekroczyły linię mety na wszystkich 20 czołowych pozycjach.
  • Ogólna dominacja. 29 z 31 osób, które ukończyły wyścig, jeździło pojazdami Can-Am.