Vehicule Can-Am cu 3 roți

Redescoperă plăcerea de a te plimba

Stabile, ușor de condus și controlat: trăiește senzația drumului deschis și nu te mai uita în urmă. Descoperă cele mai recente vehicule cu 3 roți Can-Am, create pentru fiecare călătorie și fiecare motociclist.

Personalizabil

Mii de opțiuni de personalizare disponibile. Fiecare Can-Am răspunde personalității rider-ului său - schimbarea de panouri laterale, adăugarea de spații de depozitare sau actualizarea pentru o ergonomie îmbunătățită fac parte din experiență. Mii de opțiuni de personalizare disponibile.

Ușor de condus

De la școli la programe de instruire și grupuri de motocicliști, procesul de a învăța să conduci un Can-Am este mai accesibil decât s-ar putea crede.

Sigur & Stabil

Datorită designului în forma literei Y, vehiculele noastre cu 3 roți Can-Am sunt atât stabile, cât și confortabile. Can-Am te va încuraja să îți depășești limitele performanței, iar poziția relaxată a șezutului te va face mereu să dorești mai mult.

Vehicule Can-Am cu 3 roți

Can-Am Ryker

2024

Aventura te așteaptă. Pe tot parcursul zilei și al nopții, ai la dispoziție tot ceea ce îți trebuie pentru a domina orice drum, fără restricții. Întrebarea este doar: unde vei alege să te distrezi?

Can-Am Spyder F3

2024

Design îndrăzneț și puternic. Can-Am Spyder F3 va atinge limitele performanței, în timp ce poziția relaxată a șezutului îți va stârni mereu dorința de mai mult.

Can-Am Spyder RT

2024

Cu un aspect modern, confort sporit și spațiu suplimentar de depozitare, Spyder RT nu este doar cheia pentru a descoperi tot ce oferă drumul deschis, ci este vârful turismului de lux.

Alege ce ți se potrivește

Suntem aici să te ajutăm

Oferte și Promoții

Cu ofertele și promoțiile noastre, obține-ți Can-Am Ryker sau Can-Am Spyder la cel mai bun preț posibil.

Învață mai multe sfaturi de conducere

  • DO YOU NEED A LICENSE TO RIDE A CAN-AM 3-WHEEL VEHICLE?

    DO YOU NEED A LICENSE TO RIDE A CAN-AM 3-WHEEL VEHICLE?



    Citiți articolul
  • IS RIDING A CAN-AM 3-WHEEL VEHICLE THE SAME AS RIDING A MOTORCYCLE?

    IS RIDING A CAN-AM 3-WHEEL VEHICLE THE SAME AS RIDING A MOTORCYCLE?



    Citiți articolul
  • HOW CAN YOU SAFELY RIDE WITH A PASSENGER ON YOUR 3-WHEEL VEHICLE?

    HOW CAN YOU SAFELY RIDE WITH A PASSENGER ON YOUR 3-WHEEL VEHICLE?



    Citiți articolul

Găsește accesoriile perfecte care se potrivesc vehiculului tău și îmbunătățesc experiența ta pe drum

Accesorii

Experimentează accesorii de înaltă calitate, care funcționează corect, se potrivesc perfect și oferă o senzație plăcută, îmbunătățind astfel experiența viitoarelor tale călătorii.

Echipamente

Trăiește mai multe momente pline de adrenalina purtând echipamentul potrivit. Descoperă colecția noastră de echipamente pentru 2024 și alege-ți favoritele înainte de următoarea aventură.

Produse de Mentenanță

Cu o gamă completă de produse, acoperind toate necesitățile de la pregătirea zilnică a călătoriei până la stocarea pe termen lung, produsele XPS sunt concepute să depășească așteptările chiar și ale celor mai pretențioși piloți și condiții de utilizare.